صدور گواهینامه رایگان ایزو

صدور گواهینامه رایگان ایزو

صدور گواهینامه رایگان ایزو ISO توسط یکسری مراجع شکل می گیرد که به دنبال تبلیغات کار خود و رقابت در بین رقبای همکار و جذب مشتری میایند و متوسل به ترفندهای گوناگونی می شوند بطور مثال در قبال 3 گواهینامه یک گواهینامه به رایگان ارائه می کنند و به عنوان هدیه به تقاضا کنندگان ارائه می دهند و یا بطور مثال گواهینامه آموزشی رایگان به تعداد انواع ایزو ISO که تقاضا کننده دریافت می کند بهشان ارائه می دهد. یکی از انواع گواهی ایزو ISO که بیشتر و غالبا به رایگان به سازمان ها ارائه می شود گواهی IMS آی ام اس هست که وقتی یک سازمان ایزو 9001 ISO سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو14001 ISO سیستم مدیریت زیست محیطی و ایزو45001 ISO سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را به طور همزمان داخل یک سازمان طراحی و پیاده سازی می کند اصطلاحا می گویند داخل سازمانش یک سیستم مدیریت یکپارچه را راه اندازی کرده است که شرکتها میایند و برای IMS آی ام اس گواهینامه صادر می کنند و به رایگان به شرکتها ارائه می کنند که غالبا مراجع غیر IAF آی ای افی این کار را می کنند. همچنین ممکن است یک شرکت چند ایزو ISO عمومی را بگیرد و یکی 2 نوع ایزو ISO تخصصی متناسب نیاز خود را دریافت کند و مرکز صادر کننده ایزو ISO میاید و یک ایزو ISO متناسب حوزه فعالیت سازمان و مرکز بهش ارائه می کند.

صدور گواهینامه رایگان ایزو ISO اما در عمل معنایی ندارد و قطعا گواهی ایزو ISO دارای اعتبار و اصالت هزینه های بالایی برای ثبت و صدور در پیش رو دارد و گواهی ایزو ISO رایگان تنها شاید منظور 1سری از خدماتی هست که مراجع صادر کننده ایزو ISO به رایگان ارائه خواهند داد. البته بایستی دقت کرد برخی مراجع به قدری هزینه های ایزو ISO را بالا می برند که حالا اگر یکی دو تا گواهی ایزو ISO را به رایگان به شرکتها اعطا کند مبلغش را روی آنها دریافت خواهد کرد. یعنی قیمت چهار گواهینامه ایزو ISO را به عنوان صدور 3 گواهی ایزو ISO دریافت می کند و میآید 4امی را به رایگان اعطا می کند. همچنین ممکن است گواهی ایزو ISO تقلبی که تنها 1 ورق پرینتی هست را به عنوان گواهی رایگان ایزو ISO معتبر ارائه کنند و حتی گواهی نامه های ایزو ISO بسیار ارزان خیلی ارزان تحویل شرکتهای درخواست دهنده بدهند و حتی در کنارش ایزو ISO رایگان اما هیچ کدام اعتباری نداشته باشد و جعلی و تقلبی باشد پس بهتر است شرکتها با آگاهی کامل در خصوص اعتبار گواهینامه ایزو ISO اقدام به گرفتن و  اخذ و دریافت ایزو ISO نمایند.

مراجع مشاوره صادر کننده ایزو ISO مانند و  به طور مثال سپاهان همچنین مستندات انواع استانداردهای ایزو ISO  را به رایگان به شرکت ها ارائه می دهد و پکیج مستندات را به رایگان به سازمانهای دریافت کننده ایزو ISO ارائه میکند تا هر وقت و زمان که خواستند پیاده سازی را بر طبق مستندات مهیا انجام بدهند. فلذا خدمات مشاوره رایگان و گواهی نامه های آموزشی رایگان معتبر و بسیاری خدمات رایگان دیگر از دیگر خدمات مرکز خیریه و عام المنفعه سپاهان به شمار میاید.

 صدور گواهینامه ایزو ISO رایگان و اینکه کدام نوع ایزو ISO از چه مرجعی به رایگان ISO  صادر شده و ارائه گردد به خود مرجع صادر کننده ایزو ISO وابسته هست و نیاز سازمان. به این معنا که انواع گوناگون گواهی ایزو  ISO شامل دو گروه عمومی و تخصصی می شوند که انواع عمومی همان طور که گفته شد شامل ایزو ISO، 9001 ISO ، ایزو14001 ISO و ایزو45001 عمومی ترین و پرکاربردترین انواع ایزو   ISO می شود که البته این سه گواهی ایزو ISO عمومی ترین انواع ایزو ISO هستند و دسته دیگر انواع تخصصی ایزو  ISO می شوند که با توجه به حوزه فعالیت سازمان تعیین می گردد و هر شرکتی و مجموعه ای با هر حوزه فعالیت ایزو مختص به خودش را داراست. به طور مثال ایزو22000 سیستم مدیریت ایمنی در صنایع غذایی ، ایزو29001  ISO سیستم مدیریت کیفیت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، ISO ایزو13485 سیستم مدیریت کیفیت در صنایع و تجهیزات پزشکی و انواع ایزو   ،ISOزیاد تخصصی که به علت تعداد این استانداردها در این بحث نمی گنجد. استاندارد های مشتری مداری نیز از دیگر استانداردهایی هست که ممکن است به عنوان به نوعی نمونه به شرکتها ارائه شود. صدور   گواهینامه رایگان ایزو ISO آی ای اف در خصوص مراجع غیر IAF صورت می گیرد و مراجع IAF اما خدمات رایگان ارائه نمی دهند زیرا که این  قبیل گواهی نامه ها در رنج بین الملل صادر شده و قطعا تابع قوانین بین المللی هست و گواهی نامه ایزو ISO  ارزان و فوری و رایگان در این تیپ گواهی نامه ایزو  ISO هرگز صادر نمی شود و چنانچه مرجعی ادعا کند گواهی ایزو ISO ارزان و فوری و رایگان و دارای بیشترین اعتبار ارائه می دهد ادعایی بیش نیست و چنین امری ممکن  نیست و اما مراجع داخلی که غیر   آی ای افIAF هستند و داخلی و بین المللی نیستند گواهی نامه های ایزو  ISO فوری و ارزان و حتی رایگان ارائه می دهند برای اینکه تعداد این مراجع خیلی زیاد هست و به دلیل رقابت و جذب کردن مشتری اقدام به ارائه خدمات رایگان میکنند.  مرکزسپاهان به عنوان مرکز مشاوره ثبت و صدور گواهی نامه ایزو  ISO به عنوان عظیم ترین و اولین مراکز با کلی خدمات رایگان ، شامل خدمات آموزشی رایگان ، خدمات مشاوره رایگان و ارائه مستندات رایگان و بسیاری خدمات دیگر به صورت 24 ساعته در خدمت درخواست کنندگان محترم می باشد.

 

 

دوره آموزشی ایزو ISO صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید